Hledáme zdravotní sestřičku do našeho dospělého týmu

Hledáme

Přijmeme do plného nebo minimálně 0,5 pracovního poměru zdravotní setru do našeho týmu mobilní specializované paliativní péče (MSPP) pro dospělé pacienty. ŘP skupiny B podmínkou. Velmi důležité jsou komunikační schopnosti, empatie a individuální přístup zdravotní sestry k pacientovi a jeho rodině. Péči pro dospělé pacienty zajišťujeme v Olomouci a okolí (do 30 km).

Požadujeme

– SŠ/VoŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra
– flexibilitu a spolehlivost

Jde o náročnou, ale smysluplnou týmovou práci, se zaměřením na kvalitu života pacienta a jeho nejbližších, resp. zaměřujeme se na zvládnutí symptomů, které nevyléčitelná nemoc pacientovi způsobuje – bolest, dušnost, nevolnost, zvracení, úzkost a jiné. Součástí týmu je i pečující rodina.

Nabízíme

Možnosti vzdělávání, 5 týdnů dovolené, vlídné a laskavé prostředí, týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, smysluplnost práce, průběžné vzdělávání, pravidelné týmové i osobní supervize. Jde nám zejména o laskavou a vlídnou péči, kde kvalita přístupu k nemocnému i jeho rodině hraje nezastupitelnou roli.

Případné další informace budou poskytnuty u vrchní sestry Lenky Šimáčkové – tel. 777 938 113. Své životopisy zasílejte na simackova@nejstesami.eu.