Hledáme všeobecnou sestru do našeho týmu

Přijmeme do plného nebo minimálně 0,5 pracovního poměru všeobecnou sestru do našeho týmu mobilní specializované paliativní péče (MSPP) pro dospělé pacienty. ŘP skupiny B podmínkou. Velmi důležité jsou komunikační schopnosti, empatie a individuální přístup všeobecné sestry k pacientovi a jeho rodině. Péči pro dospělé pacienty zajišťujeme v Olomouci a okolí (do 30 km).

Náplň práce sestry MSPP

  • práce v týmu
  • pravidelné návštěvy pacientů v rodinách
  • komunikace s rodinou pacienta
  • komunikace s lékařem MH
  • základní ošetřovatelská a odborná péče o pacienta v paliativní péči
  • vedení dokumentace
  • pravidelné vzdělávání
  • účast na setkání multidisciplinárního týmu 1x měsíčně
  • účast na týmové supervizi

Jde o náročnou, ale smysluplnou týmovou práci, se zaměřením na kvalitu života pacienta a jeho nejbližších, resp. zaměřujeme se na zvládnutí symptomů, které nevyléčitelná nemoc pacientovi způsobuje – bolest, dušnost, nevolnost, zvracení, úzkost a jiné. Součástí týmu je i pečující rodina.

Nabízíme

Možnosti dalšího profesního růstu v oblasti paliativní medicína, vlídné a laskavé prostředí, týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, smysluplnost práce, průběžné vzdělávání, pravidelné týmové i osobní supervize. Jde nám zejména o laskavou a vlídnou péči, kde kvalita přístupu k nemocnému i jeho rodině hraje nezastupitelnou roli.

Případné další informace budou poskytnuty u vrchní sestry Lenky Šimáčkové – tel. 777 938 113.
Své životopisy zasílejte na simackova@nejstesami.eu.