Benefiční aukce výtvarných děl a symbolická oslava našeho 5. výročí

V těchto dnech slaví náš mobilní hospic Nejste sami 5. výročí od zahájení poskytování našich služeb dětem a dospělým pacientům v terminálním stádiu života. V průběhu uplynulých let se podařilo vytvořit předpoklady pro poskytování vysoce kvalitní péče a svým rozsahem jsme se zařadili v celorepublikovém měřítku mezi nejvýznamnějších organizace svého zaměření. Jako výraz poděkování za podporu a spolupráci prosím přijměte naše pozvání na benefiční aukci výtvarných děl, v rámci níž dojde i k symbolické oslavě našeho výročí.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci akce proběhne na přelomu ledna a února 2022 ve slavnostním sále Základní školy Komenium (8. května 29, Olomouc) a bude doplněna vystoupením smyčcového kvartetu Moravské filharmonie Olomouc, dětí z literárně dramatického oboru ZUŠ Žerotín a hudební skupiny Lukáš Mareček and Friends. Večerem provází a aukci povede Helena Peštuk Sedláčková.

Akci pořádáme díky laskavé spolupráci se Statutárním městem Olomouc.

Bude nám ctí, pokud přijmete naše pozvání k účasti.

Zájemci o rezervaci vstupenek v hodnotě 300,- Kč se mohou informovat u Mgr. Evy Masné na eva@edukol.cz a telefonu 777839177.