GALERIE DĚL DO AUKCE 26. 11. 2021
Milan Valenta, Žena tančící ve zlatě (olej, dar Anny Gazdové) Sdružení Určitě (Akryl, mix media) Eva Pešáková – Lety motýlů (obraz, enkaustika) Jaroslav Sebastian Pastuszak (obraz) Jiří Hastík – Dvojka (olej) Vít John – Vlásenkářka (akryl) Oldřich Schnabl – Průsvity (digitální grafika) Petr Zatloukal (fotografie) Eliška Brázdová – Sudička (obraz) Michael Esson (obraz) Radek Zeman (socha, dřevo) Radek Zeman (socha, dřevo) Vladimír Janek – Zátiší s andělem (obraz 2008) Andělé s poutníky (malba na skle) Lenka Kučerová (obraz) Karolína Wellartová – Robin Hood (akvarel) Jana Johnová Zajasenská – Bílé irisy (akryl) Josef Tillich (obraz) Josef Tillich (obraz) Marek Trizuljak – skleněná mísa Leknínové jezero (fotografie) Pavel Šubčík Antonín Nesvatba Milena Valušková – Tree spirit – duch stromu 1 (fotografie) Milena Valušková – Tree spirit – duch stromu 2 (fotografie)